Umut (Çarşamba) ,   İyi yayınlar sıradaki şarkı tüm çarşamba halkına gelsin ...    |           Mustafa Ekinci (Samsun) ,   Merhaba Orhan gencebaydan bir şarkı lütfen...    |           uğur (Samsun) ,   Müslüm babadan çalarmısınız lütfen radyonuzun baştan beri takipçisiyim...    |         
 
 

HAKKIMIZDA

ATAK FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzında kaliteli yayıncılık anlayışı benimseyen bir yayın kuruluşudur.Deneyimli kadrosu, sıcak ve samimi programları, sevilen, birbirinden ünlü konuklarıyla ATAK FM kendinize ve kurumunuza en iyi vitrini oluşturabileceğiniz radyo istasyonudur. ATAK FM her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu 
gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir. ATAK FMde Solea yayın otomasyon sistemi ile planlanan yayın akışı ile dinlediginiz tüm şarkılar büyük bir hassasiyet ile seçilir. ATAK FM Tüm Cep telefonlarındada yayındadır; İphone - İpad - Black Berry - Google Android Market - Nokia - Samsung Store mobil radyo Platformlarında yer almaktdır. ATAK FM  atakfm.com web sitesi aracılıgıyla İnternet üzerinden yüksek ses kalitesi ile tüm dünyada CD kalitesinde kesintisiz dinlenmektedir.
ATAK FM  dinleyicilerinin her türlü platformda yayına akışına ulaşmasını sağlayan bir radyo istasyonudur. ATAK FM yayın politikasında müzik tarzı sınırlaması yoktur. ATAK FMin yayın akışı içerisinde her tarz müziğin en iyilerini dinleyebilirsiniz. ATAK FMin birinci önceligi en güncel, en sevilen şarkıları, unutulmayan klasikleşmis eserleri , yayın akışı içerisinde dinleyicileriyle buluşturmaktadır.
ATAK FM , Samsun Çarşamba ilçesinden güçlü verici ve alt yapısı ile FM 90.3 MHZ üzerinden begeniyle dinlenen bir radyo istasyonudur.
Bölgenin ilk dijital radyo istasyonu olarak yayınına devam eden ATAK FM Studyolarını ve verici sistemlerini ve tüm teknik alt yapısını,
tamamen yenileyerek Dünya yayıncılık sektörüne yön veren Axia Broadcast & Audio Networking yayın sistemini ve Livewire yayın teknolojilerini 
kullanarak CD kalitesinde yayın yapan ve yayın içerigi ip tabanlı yönetilen bir sisteme sahiptir.

ATAK FMde sevdiginiz sanatçıların en iyi şarkıları sizlere HD Ses kalitesiyle ulaştırıyor.
En iyi ses kalitesi ve en iyi müzik her zaman ATAK FMde.

Vizyon :

Müzik, eğlenceli yaşam tarzı ve popüler kültür alanlarında tüm dünya tarafından erişilebilen bir yayın kuruluşu olmaktır.

Misyon :

Dinleyicilerimiz için eğlenceli ve keyifli bilgiyi en efektif şekilde oluşturur ve paylaşırız.
Reklam verenlerimizi, doğru zamanda, doğru hedef kitleyle buluşturarak, markalarının bilinirliğini arttırmada yardımcı oluruz.
Takımımızı ekip ruhu ile ortak iş yapmaları için destekler, yaratıcılıklarını ödüllendirir ve kişiliklerine değer veririz.

Altın kurallarımız :

  • Dinleyicilerimizi ve reklam verenlerimizi dikkate alırız.
  • İşimizi yaparken aklımızda hep onlar vardır.
  • Bunu yaptığımızda, herşey kolay ilerler.
  • Her zaman öğreniriz. Çevremizden ve iş ortaklarımızdan.
  • Her şeyi bilemediğimizi kabul eder ve bu bilinçle ilerleriz.
  • Çalışanlarımıza iyi davranır ve onları ödüllendiririz.
  • Kendimizi ve mecramızı yücelterek, endüstrinin büyümesine yardımcı oluruz.
  • Müziği severiz ve başarma azmiyle doluyuz. Bu ikisi ilke bizi her zaman ileriye taşır.
  • Prensip olarak dürüstlüğü benimseriz. Doğru yollarla kazanır, bunun için çalışırız.
  • Eğlenerek çalışır - hayatı çok ciddiye alırız.

                               Atak Fm  2017 © Tüm hakları saklıdır                             

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur